Fani niemieckiego kwartetu tak naprawdę o tym jaki jest Gustav nie wiedzą. Nie znają go, bo milczy jak zaklęty podczas większości wywiadów. Można by mieć mu to za złe, gdyby nie jedna chwila podczas koncertów, która jasno daje do zrozumienia, że Gustavowi fani nie są obojętni. Iskierki radości i uśmiech, który błądzi po jego ustach, gdy chce z całym tłumem pod sceną zrobić falę, świetnie obrazują to ile ta muzyczna kariera mu daje. Może właśnie ta jego „odmienność” spowodowała, że wzdychają do niego niezliczone ilości dziewcząt? Tak czy siak i jego fani chcą uwieczniać na rysunkach.

Bo czasem wydaje się taki bliższy.

http://i45.tinypic.com/x7i14.jpg

Każdy dzień jest nowym dniem i to jest piękne!

Gustav Schäfer, 2010, wywiad dla EON5

http://i45.tinypic.com/mts40w.jpg

Nie jestem gruby, ja tylko jestem ciężki. (śmiech)

Gustav Schäfer, 2008, wywiad dla DVD „Caught on Camera”

http://i48.tinypic.com/2qx8dmp.jpg

Kiedy widzisz tych ludzi, którzy krzyczą- nie wiem czemu, czy robią to z mojego powodu czy nie- ale wiesz, każdy robi tam coś ze swoim ciałem i wtedy czuję, że jestem tą osobą, przez którą to się dzieje.

Gustav Schäfer, 2009, wywiad dla Meinl

http://i47.tinypic.com/2iraj6.jpg

„Musisz ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć” więc ja… ćwiczyłem, ćwiczyłem i ćwiczyłem.

Gustav Schäfer, 2009, wywiad dla Meinl

http://i48.tinypic.com/2s7ghuv.jpg

Dla mnie ważnym celem było granie wszędzie- graliśmy w całej Europie, w Ameryce…

Gustav Schäfer, 2009, wywiad dla Meinl

Cichych i spokojnych się zazwyczaj nie zauważa, ale nie zawsze. Gustav – choć jest na co dzień tłem dla Kaulitzów – ma swoje własne miejsce w sercach fanów. Jego też chcą uwieczniać na kartkach.

__________________________________________________________________
Po kliknięciu na poszczególne prace zobaczycie je w większym formacie. Autorzy prac: Cadiameora, Thedrawinghands, Amaranthie, Aniusia483, Umetnica, esTHer-duraes, Cindy, Stacy, Jarbora, *Noei1984, Feerique.