Make some noise for all you belive in!

Drodzy fani, w związku z faktem iż zbliża się rocznica koncertu w Polsce, postanowiliśmy zorganizować dla was pewną akcje. Będzie się ona składać z kilku część i bardzo liczymy na waszą pomoc w jej realizacji.
Akcja ta będzie miała polegać na ożywieniu świata fanów, a także swoistej „pomocy” Tokio Hotel. Chcielibyśmy, aby w jak największej ilości Polskich miast odbyły się w Marcu rocznicowe zloty. Wiemy, że główny jest organizowany w Łodzi przez Jumbiene, jednak jako, że jest to Marzec wiele osób z dalszych miast nie będzie w stanie dojechać. Dlatego poszukujemy chętnych osób, które podjęły by się zorganizowania zlotów w swoich miastach. Rzecz jasna osoby te będą miały nasze pełne wsparcie, wspólnie opracujemy cały plan, a także będziemy w ciągłym kontakcie.
Pomyśleliśmy także, że jest to doskonała okazja do poprawienia nieco wizerunku zespołu wśród innych ludzi, a także wypromowania licznych akcji charytatywnych w których chłopcy aktywnie uczestniczą jak : Fashion against AIDS, PETA, wegetarianizm itp. Ludzie zainteresowali by się wsparciem dla takich akcji, a równocześnie dobrze kojarzyliby zespół i fanów z ich działalności poza muzycznej. W najbliższym czasie wykonane zostanie kilka projektów takich ulotek i plakatów. Każdy z was będzie mógł sobie wybrać ten najbardziej do niego przemawiający i przynieść w kilku sztukach na zlot, aby je porozwieszać i porozdawać, część będą posiadali także sami organizatorzy.
Dodatkowo, już teraz zdradzić wam możemy, że szykujemy pewną niespodziankę związaną stricte ze stroną, ale ciii to jeszcze wciąż tajemnica ;)

Na wasze zgłoszenia odnośnie organizacji zlotów czekamy do końca lutego na email : tokiohotel.newss@gmail.com

Jak podoba wam się ten pomysł :) ?