Koncert:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Meet & Greet:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Pytania i odpowiedzi:

– Czego członkowie zespołu bali się jako dzieci? Dużo mówili na ten temat, dziadek straszył ich rosyjskim Dziadkiem Mrozem i Babą Jagą, wciąż boją się czarownic.
– Ktoś poprosił o wymyślenie imienia dla jego psa, Bill ponownie zaproponował imię „Nala”. Dodał także, że wprost uwielbia Króla Lwa, stąd też imię Pumby. Tom wtedy stwierdził, że psy powinno brać się tylko ze schronisk i zażartował, że Bill jest złym człowiekiem, bo kupił Pumbę. Georg zaś swojego psa otrzymał w prezencie.
– Ktoś z fanów powiedział, że ludzie w Rosji są bardzo brzydcy i zapytał, czy zespół nie chciałby się podzielić swoimi genami dla poprawienia puli genowej populacji w kraju. Chłopcy wybuchnęli śmiechem, a Bill obiecał stworzenie mieszanki materiału genetycznego całej czwórki, Tom powiedział, że wymiesza się wszystko razem i będzie tam wszystko, co najlepsze z każdego z nich. Jego bliźniak dodał, że rosyjscy mężczyźni źle się ubierają i nie mają stylu.
Jedna z fanek zaśpiewała w operowym stylu utwór Otto Dix – Гленофобия (kliknij tutaj, żeby posłuchać). Chłopakom bardzo się podobało, szczególnie Gustavowi.
– W jakich miastach Gustav robi swoją falę? Odpowiedział, że inicjuje ją wtedy, kiedy wszystko na koncercie poszło dobrze.
– Jedno z pytań dotyczyło prezentów – bliźniacy nie obdarowują nimi siebie nawzajem w swoje urodziny.
– Zapytani o to, na co najbardziej zwracają uwagę w kobietach odpowiedzieli następująco: Bill – dłonie i pewność siebie, Tom – obcasy i koniecznie manicure. Młodszy z braci odpowiedział, że obcasy nie są konieczne, bo najważniejsze, żeby miała własny styl, na co gitarzysta odpowiedział, że obcasy pasują każdej dziewczynie.
– Ulubione seriale lat dziewięćdziesiątych to „Seks w wielkim mieście”, „Czarodziejki”, „Buffy” i „Escape”.
– Czy chłopakom często zdarza się obiecać coś i nie dotrzymać słowa? Bill powiedział, że czasem tak trzeba i nazwał to „białym kłamstwem”.
– O czym myślą, kiedy są sami w hotelowym pokoju? Bill odpowiedział, że lepiej nie wiedzieć, bo to bardzo ciężkie i depresyjne myśli.
– W pokoju dziecięcym bliźniaki mieli łóżko piętrowe. Tom powiedział, że Bill i tak spał w namiocie, żeby zwrócić na siebie uwagę.
– Kim jest według nich idealny fan? Tom stwierdził, że to osoba, która kupuje ich albumy zamiast pobierać piosenki z sieci i kupuje bilety na co najmniej pięć koncertów, Bill zażartował, że to raczej ktoś, kto nigdy nie widział ich na żywo.
– Jak przetrwają najbliższe dni, kiedy będą grać koncerty dzień po dniu? Bill odpowiedział „kokaina i szampan”, a następnie powiedział „szampan” po rosyjsku, Tom próbował powiedzieć „dziękuję” w tym języku, ale fani musieli go poprawić.
– Czy Bill pamięta kurtkę z wizerunkiem Bowiego, którą fanka dała mu na prezentacji jego solowego projektu w Petersburgu? Niestety wokalista nie mógł jej sobie przypomnieć.
– Bill przyznał, że sam wymyśla swoje fryzury, a często fotografuje się w toalecie, ponieważ uważa to za seksowne.
– O co Bill spytałby Putina? Odpowiedział, że niedawno dostał takie samo pytanie dotyczące Trumpa i obu zapytałby o to samo – czy mogą spojrzeć na siebie w lustrze i powiedzieć „jestem dobrym człowiekiem?”
– Jedno z pytań dotyczyło tradycji rodzinnych, bliźniacy wspomnieli, że u nich jest nią ciasto śliwkowe pieczone przez babcię i mamę.
– Ktoś zapytał o to, czy mają jakieś złe nawyki, które drażnią pozostałych, Bill powiedział, że irytują go żarty Toma i Georga.
– W przeddzień koncertu Bill oglądał ciężki, ale bardzo dobry film, który wszystkim poleca: „American Honey”.
– Na pytanie o to, jak Bill radzi sobie z miłosnymi dramatami i rozstaniami, odpowiedział, że zawsze wspiera go rodzina i przyjaciele.
– Fanka spytała o to, z jakim typem mężczyzn Bill by się umówił, gdyby umawiał się z tą samą płcią. Natasza z Treehouse Ticketing przetłumaczyła Billowi pytanie jako: „Do kogo chciałbyś być podobny?”. Bill odpowiedział, że do Davida Bowie i do Freddy’ego Mercury.
– Jak wyglądało u nich zapoznawanie rodziny i przyjaciół z ich partnerem? Bill i Tom spojrzeli na siebie i Bill się roześmiał. Powiedział, że niedawno Tom miał taką sytuację, ale nie może o tym powiedzieć, bo Tom go zabije. Powiedział też, że nie zapoznawał mamy ze swoją drugą połówką ze względu na barierę językową, bo mama nie zna angielskiego.

Wywiady:

image host image host

Hotel:

imgbox imgbox imgbox imgbox

Więcej – TUTAJ

TH z fanami przed hotelem:

imgbox imgbox imgbox imgbox

TH z fanką na lotnisku (20.04):

imgbox