Koncert:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Meet & Greet:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Pytania i odpowiedzi:

– Co jest ważniejsze – kochać czy być kochanym? Bill odpowiedział, że być kochanym, bo już przeżył nieodwzajemnioną miłość.
– Do jakiego zwierzęcia mogą porównać się na płaszczyźnie seksualnej? Bill i Tom odpowiedzieli, że nie mają pojęcia, jakie jest życie seksualne u zwierząt, więc to pytanie jest trudne pytanie. Tom powiedział, że względu na wielkość penisa może porównać się do ogiera.
– Co pomyśleli, gdy się po raz pierwszy zobaczyli? Bill powiedział, że Gustav był był małym blondynem, a perkusja była o wiele większa od niego. Georg był bardzo leniwy, zawsze się spóźniał i nie przychodził na próby.
– Gdyby mogli żyć w ciele kogoś innego, kto by to był? Tom: Ariana Grande. Bill: Britney Spears, Angela Merkel, ale z powodu pięknych sukni wybrałby najpewniej Marię Antoninę. Kiedy fanka powiedziała, że Marii Antoninie ścieli głowę, Bill powiedział: „Ale tylko na jeden dzień!”
– Co mogliby teraz zmienić w swoim życiu? Bill powiedział, że chodziłby wcześniej do łóżka i spał więcej, zrobiłby z tego codzienną rutynę.
– Bill powiedział, że zdjęcia w toalecie są seksowne.
– Bill bardzo przeżył rozłąkę z Pumbą, jednak w Rosji podróżują samolotem i nie mógł zabrać go ze sobą. Troszczy się o Pumbę bardziej niż o inne psy, ponieważ buldogi angielskie wymagają większej opieki. Bill opisał, jak się nim opiekuje: czesze go, myje fałdy i oczywiście pupę.
– Gdyby kręcili teledysk w Rosji, wybraliby Kazań, Petersburg i Moskwę.
– Bill nie może zdradzić, w jakim rosyjskim filmie będzie brał udział, ale obiecano mu główną rolę.
– Ulubiona guma Billa – Hubba Bubba i Airwaves wiśniowe.
– Z kim chcieliby walczyć na ringu? Bill bez wahania odpowiedział: Kanye West i Kim Kardashian.
– Bliźniaki nie potrafili odpowiedzieć na pytanie o najlepszy dzień w ich życiu, bo mieli takich wiele. Gustav wybrał ślub, a Georg powiedział, że najlepszy dzień to ten, w którym poznał Billa, Toma i Gustava.
– Bill powiedział, że nie umie flirtować i czasem pomaga mu Tom. Bill: „Jeśli ktoś mi się spodoba, Tom pierwszy podchodzi, żeby się zapoznać i zaczyna rozmowę słowami: „O, a nie chcesz napić się z moim bratem?”.” Bill przyznał, że jest skromny i szalenie się denerwuje w takiej sytuacji. Fanka zasugerowała, że Tom też, a ten zaprzeczył.
– Bill wyjawił, że Georg niebawem bierze ślub, jednak Georg zaprzeczył.
– Bill jest uczulony na jabłka, orzechy, awokado, owoce pestkowe i ukąszenia owadów.
– Nie będą imprezować po koncercie, bo od razu jadą na lotnisko i lecą do Petersburga.
– Ulubioną zabawką Georga i Gustava z dzieciństwa były klocki lego, a Billa zabawkowy odkurzacz i kuchenka, którą bawił się z mamą.
– Tom powiedział, że dobrego człowieka można poznać po tym, czy lubi psy. Uważa, że ludzie dzielą się na dwa rodzaje – miłośnicy psów i miłośnicy kotów. Tom zażartował, że jeśli ktoś należy do tej drugiej grupy, to nie chce mieć z nim nic wspólnego. Następnie kontynuował, że w znajomości należy znać gust muzyczny człowieka. Bill dodał, że jeśli ktoś lubi Britney Spears, to jest to plus.
– Chłopaki zgodzili się ze stwierdzeniem, że psy przypominają swoich właścicieli i na odwrót. Pumba ich zdaniem ma 50% Billa. Georg: „Też jest samolubny!” Bill: „I trochę zły”. Tom: „I gryzie. I jest brutalem, rzuca się na wszystkie psy, jak Bill na nas.”
– Jeśli Billowi spodoba się ktoś, kto ma dziecko, nie powstrzyma go to od związania się z tą osobą, mimo że Bill na razie nie chce mieć dzieci.
– Dlaczego na każdej płycie z wyjątkiem Dream Machine jest utwór ze słowem „dzień”? Chłopcy byli zaskoczeni i powiedzieli, że wcześniej tego nie zauważyli. Nie było to celowe.
– Intro do „Something New” nie zostanie opublikowane.
– Fani zaproponowali Tomowi, aby założył warsztaty dotyczące masteringu muzyki. Tom powiedział, że pomyśli, a Bill na to, że Tomowi by się to udało. Tom: „Oczywiście, zrobię to wkrótce na swoim Instagramie.”
– Co przyciąga ludzi do Billa? Bill kazał spytać innych, bo jemu wydaje się, że wszystkich od siebie odpycha.
– Bliźniaki niczego się nie boją i wszystko zawsze planują. Georg nie jest odważny, bałby się skoczyć ze spadochronem, na bungee, lotu balonem. Bill: „On nigdy nie próbował narkotyków ani nie palił trawki!” Georg to potwierdził i wszyscy pogratulowali mu oklaskami. Bill odpowiedział, że nie widzi powodów do dumy, uważa, że to smutne. Tom dodał, że Georg nigdy nie zrobi sobie tatuażu, a Gustav zażartował, że wszyscy zgodzili się na grupowy tatuaż jednorożca. Fanka zażartowała, że może w takim razie Georg jest prawiczkiem, co Tom potwierdził, a Georg odpowiedział, że później udowodni tej fance, że tak nie jest.
– Czego nie tolerują u ludzi? Tom: oszustwa i zdrady. Bill nie toleruje ludzi, którzy obnoszą się ze swoim bogactwem i nie szanują pieniędzy, nie lubią dawać niczego od siebie i się dzielić.
– Jak bliźniaki uspokajają się wzajemnie, gdy jest im źle, Bil powiedział, że prawie wszystkie uczucia i emocje przeżywają razem, bo zawsze są blisko. W takiej sytuacji pomaga im ich najlepszy przyjaciel. Powiedzieli także, że jeśli jest się w złym nastroju, najlepiej po prostu podnieść głowę i zacząć się uśmiechać. Minutę później stanie się to naturalne i smutek przejdzie. Można też tańczyć. Georg dodał, że to robią w garderobie, aby się odstresować.
– Fanka spytała, jak można się dowiedzieć, czy jest się na liście osób, których bliźniaki nie chcą więcej widzieć. Bill powiedział, że są pewni fani, których nie chciałby więcej spotkać. Wyjaśnił, że niektórzy są po prostu niemili. Fanka powiedziała, że jest ogólnie niemiła i pewnie nie będą chcieli jej widzieć, a Bill powiedział: „Wręcz przeciwnie!”
– Rysunek Pumby w boxie Dream Machine narysowała mama Billa. Była to karta na urodziny (obrazek).

TH z fanami na lotnisku:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Lotnisko (24.04):

image host image host image host