Koncert:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Meet & Greet:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Pytania i odpowiedzi:

image host


– Czy zespół tęskni za czasami przedszkola? Bill tęskni za niewinnością dzieciństwa, ponadto za uczuciem uczenia się i doświadczania wszystkiego po raz pierwszy. Tom powiedział mu, że był głupi w przedszkolu, na co wokalista wzruszył ramionami.
– Młodszy z bliźniaków powiedział, że są już bardzo zmęczeni i ich ciała nie wytrzymują takiego napięcia. Po trasie zamierzają odpocząć, spędzić trochę czasu z rodziną, a Bill nie może się doczekać aż zobaczy Pumbę.
– Bill zauważył, że w Rosji dostają najwięcej pytań o charakterze erotycznym i stwierdził, że Rosjanki są w tej kwestii gorące.
– Jedno z pytań dotyczyło odgrywania ról w czasie seksu. Bill powiedział, że nigdy tego nie próbował, ale byłoby to dobre po długiej rozłące z partnerem, żeby dodać związkowi trochę pikanterii. Dodał, że zawsze należy być sobą, ale przyznaje, że ma jedną fantazję jeśli chodzi o odgrywanie ról.
– Zespół zapowiedział, że wkrótce nakręci w Niemczech dwa teledyski i w maju będą zajęci, ale w czerwcu odpoczną.
– Z odczuwania czego chłopaki woleliby zrezygnować – smaku czy orgazmu? Zdecydowali się nie odczuwać orgazmu, ponieważ jak twierdzą, jest on krótki. Jedynie Georg stwierdził, że wolałby nie czuć smaku jedzenia, choć później zmienił zdanie.
– Bill opowiadał, że Pumba jest jego ukochanym dzieckiem i najsłodszym psem na świecie. Tom stwierdził, że lepiej pasowałoby do niego imię Diabeł, bo najlepiej opisuje jego charakter. Georg dodał, że Pumba często gryzie.

Hotel:

image host image host

Backstage:

image host image host image host image host