Koncert:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Meet & Greet:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Pytania i odpowiedzi:

– W czym bliźniacy są podobni, a czym się różnią? Powiedzieli, że mają cechy wspólne dla wszystkich Niemców, na przykład organizacja, terminowość i pracowitość. Bill dodał, że w prawie wszystkim są tacy sami, ale ich zachowanie jest różne w relacjach z ludźmi i interakcjach z partnerami. Dodał, że to ważne, aby się nie zmieniać i zawsze być sobą w związku. Tom dorzucił, że ważne jest, aby znaleźć kompromis.
– Jak „Something New” stało się piosenką po tym, jak ścieżka została wykorzystana w odcinku THTV? Bill powiedział, że Tom stworzył tę ścieżkę na rzecz odcinka i przez długi czas była to tylko ścieżka dźwiękowa. Po odcinku dużo osób mówiło im, że to świetny utwór i że powinni zrobić z tego piosenkę. I tak powstało „Something New”. Dodatkowo Bill chciał nagrać piosenkę z wokalem w wysokich tonach i zrobili to w tej piosence.
– W kwestii produkcji, Tom nadal się uczy i poznaje nowe rzeczy, ale najważniejsze są bębny i bas. Edycja wokalu następuje jako ostatnia.
– Bill powiedział, że zeszłej nocy leżał w łóżku pijąc herbatę i bawiąc się filtrami na Snapchacie, aż zasnął.
– Bill skakał ze spadochronem w Hamburgu i było to cudowne uczucie. Chciałby to powtórzyć, ale następnym razem wziąłby ze sobą Georga, bo ten boi się skoku ze spadochronem.
– Pojawią się nowe terminy koncertów, ale jako że w Rosji było dużo koncertów, nieprędko tu wrócą. Zagrają w wielu krajach i miastach, a w trasie będą aż do stycznia-lutego 2018.
– Będą jeszcze dwa teledyski z płyty Dream Machine.
– Do jakiego momentu w życiu chcieliby się udać, gdyby mogli podróżować w czasie? Bill i Tom chcieliby wyruszyć w przyszłość, kiedy będzie można latać na różne planety i je zwiedzać.
– Pakiety VIP z poprzedniej trasy zostały nazwane tytułami piosenek, a z tej trasy nazwami płyt, dlatego fanka spytała, czy na następnej trasie nazwami będą imiona członków zespołu. Bill odpowiedział, że będzie pakiet „Georg”, a Georg dodał, że fani dostaną w nim wszystko za niewielką cenę.
– Chłopcy powiedzieli, że rosyjski organizator zagroził im, że zerwie z nimi współpracę, jeśli nie zagrają starych piosenek. Bill powiedział, że obecnie mają dużo projektów, a potem wrócą do studia, by tworzyć nowy album. Jeśli zajdzie taka potrzeba, znajdą innego organizatora.
– Jak podobają im się tatuaże fanów? Tom powiedział: „Jeśli zamierzasz robić sobie tatuaż, to tylko z moją twarzą, bo… no popatrzcie na twarze reszty!” Bill dodał, że uważa, iż to miłe, ale szalone, gdy ktoś tatuuje sobie ich twarze.
– Bill kocha tańczyć do muzyki Britney Spears, jego ulubione piosenki to „Gimme more” oraz „Womanizer”.
– Bliźniaki mają taki zwyczaj, że w każdą niedzielę oglądają przynajmniej jeden film. To nienaruszalna zasada.

Backstage:

image host

Tom z fanką (26.04):

image host

TH z fanami (25.04):

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Hotel (25.04):

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Hotel (24.04):

image host image host image host

Georg z fankami (24.04):

image host

TH z fanami (24.04):

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ