Koncert:

imgbox imgbox imgbox imgbox

Więcej – TUTAJ

Meet & Greet:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Pytania i odpowiedzi:

– Gustav zdradził, że nie miałby nic przeciwko temu, żeby jego córka była członkiem zespołu rockowego, jednak najważniejsze, żeby była dobrą uczennicą.
– Co doradziliby samym sobie z 2005 roku? „Nie patrz wstecz i czasem powiedz „nie”.
– Czego członkowie zespołu nie zrobiliby nigdy w życiu? Żaden nie znęcałby się nad zwierzętami, Bill nie zagrałby w filmie pornograficznym, w przeciwieństwie do Georga, który zagrałby w dobrym i za dobrą opłatą. Jako zespół nie wzięliby udziału w konkursie Eurowizji, uważają zresztą, że jest ona upolityczniona.
– Co gdyby zostali rodzicami? Bliźniacy w tej chwili nie chcą dzieci, Bill ma Pumbę, a Tom powiedział, że podczas lotu samolotem słyszał krzyczące dziecko i myślał, że gdyby było jego, zatkałby mu twarz poduszką.
– Tom zapytany o to, czy skoro scenografia z 2010 roku była „lewym jajem Toma”, to czy obecna jest prawym odpowiedział, że obecna jest o wiele mniejsza, więc może być jajkiem Georga. Basista zaproponował, że może je porównają i zaczął skandować „Tom, Tom, Tom”, co natychmiast podchwycili fani.
– Chłopcy nie znają swoich grup krwi.
– Bliźniacy nie są także pewni, czy są w 100% Niemcami, ponieważ nie wiedzą zbyt wiele na temat swojej rodziny ze strony ojca.
– Bill został zapytany, czy chciałby poznać dziewczynę podobną do swojej matki, stwierdził, że byłby szczęśliwy, gdyby poznał taką kobietę.
– Jedno z pytań dotyczyło najszczęśliwszego wspomnienia, Georg opowiadał o swoim pierwszym psie, Tom o przedszkolu swoim i Billa, w którym mieli przyjaciela Benjamina.
– Ktoś zapytał o transmisje na żywo na Instagramie, zespół początkowo nie zrozumiał. Georg powiedział, że nie umie tego uruchomić, Bill powiedział, że musiałby się nad tym zastanowić.
– Dlaczego Bill nosi ubrania ze skóry, skoro jest wegetarianinem i opowiada się za ochroną zwierząt? Wokalista odpowiedział, że zawsze kupuje ubrania ze sztucznej skóry i w stroju na trasę też nie ma prawdziwej. Dodał, że jest przeciwny naturalnym futrom i skórom w produkcji odzieży.
– Tom wyglądał na zmęczonego i został zapytany przez jedną z fanek, czy chce spać, on odpowiedział „z tobą?” i zmierzył ją wzrokiem.

TH z fanami przed hotelem:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ