Koncert:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Meet & Greet:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Pytania i odpowiedzi:


– Jak powstało „In die Nacht”? Bill opowiedział, że miało to miejsce dawno temu w Hiszpanii, najpierw powstała muzyka, później napisał tekst.
– Czy chłopaki przyjadą do Rosji na Mundial? Zaśmiali się i odpowiedzieli, że nie.
– Bill marzy o tym, żeby polecieć na inną planetę z biletem w jedną stronę.
– Kiedy zakończą karierę? Nie wiedzą, bo kochają muzykę i ich kariera będzie długa, więc może zrobią to w wieku 55, a może 90 lat, jednak nawet wtedy będą chcieli rozwijać się muzycznie, wspierać i produkować nowe projekty.
– Co wokalista sądzi o seksie grupowym? Stwierdził, że nigdy nie eksperymentował w ten sposób, ale rozumie to jeśli ktoś jest w wieloletnim związku i potrzebuje różnorodności.
– Gdzie wolą skończyć – na twarzy, biuście czy tyłku? Tom wybrał twarz, Georg biust.
– Którą z postaci z Gry o tron chcieliby zabić, poślubić, a z którą uprawiać seks? Bill zabiłby Jona Snow i poślubił Cersei, ale nie chciałby z nikim uprawiać seksu. Tom zabiłby Geoffreya i przespałby się z Melisandre. Georg poślubiłby Daenerys i „mógłby pieprzyć ją cały czas”, natomiast zabiłby Cersei, czemu sprzeciwił się Bill mówiąc, że jest w porządku.
– Jaki zapach najbardziej działa na Billa? Według niego najseksowniejszym jest naturalny zapach bliskiej osoby. Ponadto szybko rozstałby się z kimś źle pachnącym.
– W kontaktach telefonicznych mają siebie zapisanych jako: Tommy US, Tom neu, Gustav neu, Georg neu.
– Bill często czyta komentarze i wiadomości na Instagramie, choć wykorzystuje funkcję pozwalającą ukryć przed nadawcą, że jego wiadomość została odczytana.

TH przyjeżdżają do klubu:

image host image host

Lotnisko (29.04):

image host image host image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ