Pewne sprawy w życiu członków zespołu na pewno się zmieniły, ale warto powspominać ich pierwsze kroki w karierze! W dzisiejszym artykule „Z archiwum TH” odkrywamy tajemnice zespołu! Zapraszamy do przeczytania tłumaczenia!

20 tajemnic o Tokio Hotel

O czym rozmawiają, jakie plakaty wiszą na ścianach Billa i Toma i kiedy Bill ma nieczyste sumienie? Odkrywamy tajemnice!

1. Strach na koncertach
Tom boi się, że wpadnie w tłum, kiedy podaje fanom rękę. Bill przy podskakiwaniu boi się upadku.

2. Stylizacja: dwie godziny
Bill potrzebuje dwóch godzin na ułożenie swoich włosów. Kocha oldskulowy styl: pomalowane na czarno paznokcie, czarny makijaż i postawione włosy. Ich naturalny kolor to ciemny blond.

3. Taneczne marudy
Rzadko udaje się namówić Tokio Hotel do tańca. Na afterparty chłopcy chętniej stoją przy barze i gawędzą. Jedynym, który lubi tańczyć, jest Gustav, ale tylko do R’n’B i hip-hopu.

4. Temat rozmów? Kobiety!
Gdy chłopcy rozmawiają między sobą, to prawie zawsze tylko o dziewczynach. Kolejnym tematem jest muzyka, ale głównie mówią „o panienkach”.

5. Śpiochy i ranne ptaszki
Gustav wstaje rano jako pierwszy i jest tym, który zrzuca pozostałych z łóżek. Za to Georg śpi zawsze i wszędzie i nieustannie się spóźnia.

6. Ulubione jedzenie
Tom i Bill chętnie jedzą pizzę i pałaszują kwaśne żelki. Georg stawia na Gnocchi, a „rzymski garnek” – czyli dania gotowane bez tłuszczu – stoi wysoko w jadłospisie Gustava.

7. Przypałowy Bill
Najbardziej żenującym momentem było dla Billa rozlanie Coli na randce. „Wylała się akurat na jej komórkę i wszystko skończyło się niezbyt wesoło”, śmieje się dziś Bill.

8. Włosy Georga
Georg ma naturalnie kręcone włosy. Prostuje je zawsze przy użyciu prostownicy, co wymaga sporo czasu i wysiłku, ale najbardziej lubi swoje włosy długie i gładkie.

9. Wiele zwierząt domowych
Wszyscy chłopcy z TH mają zwierzaki. Mieszaniec dobermana i labradora o imieniu Scotti (ze schroniska) cieszy się za każdym razem, gdy Bill i Tom wracają do domu. Robi to także kot Kasimir, który się do nich przybłąkał. Gustav ma czarnego kota Richarda i kundelka o imieniu Bruno. Georg ma psa Garona i czarnego kota Moritza.

10. Nieczyste sumienie
Gdy Bill jest rozdrażniony, czasem wyładowuje się na ludziach, których lubi i którzy nie mają na to wpływu. Później ma wyrzuty sumienia bo wie, że źle postąpił.

11. Cechy pozytywne
Bill lubi w sobie to, że jest bardzo spontaniczny. Tom uważa się za ambitnego i konsekwentnego w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Gustav sądzi, że dobre jest to, że jest skromny, a Georg, że potrafi dobrze słuchać.

12. Cechy negatywne
Bill przyznaje się do bycia czasem zbyt egoistycznym, Tom ma się za często niecierpliwego, Gustav wolałby być bardziej otwarty i mniej powściągliwy, a Georg złości się na siebie, że ciągle się spóźnia.

13. Kłamcy
Każdy z chłopców przyznaje się do bycia dobrym kłamcą. „Bill i ja jesteśmy królami kłamstwa”, mówi Tom. „Właściwie nie uważam kłamstw za dobre, ale jeśli już do tego dochodzi, potrafię robić to bardzo dobrze, także jeśli chodzi o mimikę.”

14. Pomarańczowa tapeta
Bill ma w pokoju tapetę pomarańczowego koloru. Jego biurkiem są dawne drzwi i ogólnie rzecz biorąc jego pokój jest całkiem mały. W pokoju Toma stoi ogromna szafa i tapczan z materacem.

15. Maksymalna prędkość
Tokio Hotel przeszli samych siebie. Dopiero chcieli przyjąć złotą płytę za swój album „Schrei”, gdy otrzymali informację: album sprzedał się w ilości ponad 200 000 egzemplarzy i osiągnął status nie tylko złotej, ale nawet platynowej płyty.

16. Plakaty na ścianie
Żaden z członków zespołu nie wiesza plakatów na ścianach. Bill miał kiedyś na ścianie jedynie małe zdjęcie Neny.

17. Wymarzona kobieta: długie włosy
W kwestii fryzur chłopcy są zgodni: stawiają na dziewczyny z długimi, prostymi włosami.

18. Ciuchy: kobiece
Oczywiście kobieta w golfie też może dobrze wyglądać, mimo to chłopcy stawiają na minispódniczki i szpilki. A że również zachwycają się plecami, Tokio Hotel chętnie zerkają na bluzki, które je odsłaniają.

19. Dwóch chłopaków – jedna dziewczyna
Tom i Bill często zakochiwali się w tej samej kobiecie i również całowali się z jedną dziewczyną. Dziesięcioletni Bill przeżył z nią swój pierwszy pocałunek, uważa jednak, że był straszny. Także Tom całował się po raz pierwszy z tą dziewczyną.

20. Dom i podwórko
Bill chce koniecznie zamieszkać kiedyś w domu w stylu lat pięćdziesiątych. Dla Toma ważne jest przede wszystkim, żeby mógł zamieszkać w centrum miasta pełnego stresu i gwaru. Natomiast Gustav i Georg zachwycają się przyrodą.

Top of the Pops Magazine, 2005 | Tłumaczenie: Emerald