Nazwa strony: Tokio Hotel News
Domena: tokiohotelnews.pl
Założycielki: Unlike, Meike, Tola
Aktualny skład ekipy: xkaterine, Emerald
Projekt szablonu: Soiree
Kodowanie szablonu: Versey

Pierwsze otwarcie: 25.04.2010

Tokio Hotel News jest stroną fanowską. Nie mamy kontaktu z managementem ani z samym zespołem. Wszystkie działy, grafiki i tłumaczenia są własnością tokiohotelnews.pl, z wyjątkiem przypadków, w których ich autorstwo zostało przypisane komuś innemu. W żaden sposób nie można ich kopiować czy rozpowszechniać bez informacji na temat tego skąd pochodzą. W przypadku znalezienia przez nas bloga czy strony, także na portalach społecznościowych, które nie poinformowały o pochodzeniu zawartości pierwotnie znajdującej się u nas, jesteśmy gotowi poczynić starania by skopiowany materiał został w określony sposób zmodyfikowany, a w niektórych przypadkach nawet usunięty.


Zadania:

Zadaniem strony tokiohotelnews.pl jest zapoznanie fanów zespołu z aktualnymi informacjami na temat jego działalności poprzez zamieszczanie newsów, zdjęć i materiałów video. Nie bierzemy odpowiedzialności za fałszywość informacji bądź ich przedawnienie oraz za treść komentarzy użytkowników strony.


Wyróżnienia strony:

» Nominacje do rozdania Polish Aliens’ Awards Oficjalnego Polskiego Fanclubu Tokio Hotel: w latach 2011-2012 w kategorii „Najlepsi administratorzy strony fanowskiej”, w roku 2012 dla Księgi FFTH w kategorii „Inne inicjatywy” oraz wygrana w kategorii „Najlepsi administratorzy strony fanowskiej” w roku 2012.

» Informacja o stronie w artykule prasowym (Popcorn Stars, #1/2011) – zobacz.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, a na pewno na nie odpowiemy: info@tokiohotelnews.pl