Ileż razy wzdychały wierne miłośniczki Toma, że to nie do nich uśmiechnął się kusząco podczas podpisywania autografów? Ileż razy wylewały łzy, że media kreują go na wielkiego lowelasa? Prawdopodobnie „te wszystkie razy” spowodowały, że to właśnie gitarzysta pojawia się na rysunkach fanów tak często. Zmieniają go w mężczyznę, o którym marzą. Groźny i wulgarny lub delikatny z błyskiem w oku.

Tom ze snów na kartce papieru.

Żyje się raz, a ja chce spróbować wszystkiego, czego mogę. Wpadki się zdarzają… Mi niezbyt często, ale jednak.

Tom Kaulitz, 2011, wywiad dla Muz-TV

Jako muzyk nie mierzę naszego sukcesu w liczbach. To się liczy jako całość.

Tom Kaulitz, 2010, wywiad dla Gali

Ludzie mogą mówić bardzo wiele, a i tak zawsze będzie inaczej. Także, gdybym musiał dawać komuś radę to powiedziałbym: zajmuj się cały czas swoimi sprawami, a jeśli jesteś muzykiem graj tak dużo, jak to tylko możliwe.

Tom Kaulitz, 2008, wywiad dla AceShowbiz

Zawsze wiedzieliśmy co chcemy robić. Mieliśmy swój własny styl i właśnie dlatego istotne było dla nas to, żeby tworzyć, tak jak nam się podoba. Nigdy się nie poddaliśmy, a prawdziwym wyzwaniem była odpowiedzialność za coś lub podejmowanie decyzji. Stale znajdują się ludzie, którzy chcą nam powiedzieć jak coś musi wyglądać. Mimo wszystko- my mieliśmy swoją wizję i to jej się trzymaliśmy.

Tom Kaulitz, 2007, wywiad dla FemaleFirst

Gdybym przez jeden dzień był dziewczyną spróbowałbym się przespać z Tomem Kaulitzem.

Tom Kaulitz, 2009, wywiad dla Fridy

Jeśli chcesz zdobyć moje serce musisz założyć coś ładnego. To zadziała.

Tom Kaulitz, 2010, wywiad dla Joepie

Żadnych rodziców, nagrywanie albumu, a od czasu do czasu dziewczyny. To był TEN CZAS w naszym życiu!

Tom Kaulitz, 2009, wywiad dla RTL

Ja naprawdę wierzę, że można się zakochać kilka razy w życiu. Szczęśliwie więcej niż jedna osoba jest stworzona dla nas!

Tom Kaulitz, 2009, wywiad dla RTL

Dwa razy w życiu płakałem. Bill był ze mną.

Tom Kaulitz, 2007, wywiad dla Bravo

Myślę, że jesteśmy szczęściarzami. Kiedy tworzymy muzykę w studio przelewamy na papier nasze uczucia i nie zastanawiamy się nad tym. Myślę, że to szczęście, że udało nam się zrobić coś takiego, że udało nam się stworzyć taką muzykę. Bez tego szczęścia nic by z tego nie wyszło.

Tom Kaulitz, 2011, wywiad dla ELLEgirl

Ego Toma Kaulitza wzrosłoby stokrotnie, gdyby usiadł i pooglądał wszystkie wyjątkowe prace z jego buźką w roli głównej. Z pewnością byłby dumny z siebie- w końcu zawsze jest; ale w tym przypadku wydaje się, że to duma z fanów wzięłaby górę.

__________________________________________________________________
Po kliknięciu na poszczególne prace zobaczycie je w większym formacie. Autorzy prac: Melissa Candido, Allegator, Lppj-lppj, Umetnica, Amaranthie, IriniKiss, Anokaxlegolas, Secrets-of-the-pen, ISlang, EndlessUnderscores, Paperthin-z, ZsteffiR, For3veryours, LykanBTK.