Świeżo po wydaniu piątego pełnowymiarowego albumu Kings of Suburbia, niemiecki zespół Tokio Hotel zagrał dwie piosenki z tego krążka przed potężnym tłumem pod sławną berlińską Bramą Brandenburską na imprezie sylwestrowej. Dzisiaj Billboard ekskluzywnie udostępnia materiał z show, który przedstawia zespół grający ich ostatni singiel „Love Who Loves You Back” i po raz pierwszy na żywo kawałek „Feel It All”.

Bracia bliźniacy z Tokio Hotel – Bill i Tom Kaulitz – przeprowadzili się z Niemiec do Los Angeles jeszcze przed rozpoczęciem pracy nad Kings of Suburbia. Bill nazywa ten okres „prawdziwym życiem, które po raz pierwszy mieli”. Mówi: „Wyszliśmy ze szkoły w wieku 15 lat, zaczęliśmy karierę z zespołem i od tamtego momentu nie mieliśmy życia prywatnego – było tylko Tokio Hotel”. W LA niemieckie supergwiazdy były raczej nieznane. Tom mówi: „Chcieliśmy robić normalne rzeczy, których nie mogliśmy robić do tej pory. Jeździłem na motocyklu, kupowałem artykuły spożywcze i zwyczajnie zrobiłem prawo jazdy. Było świetnie”.

Zespół niekoniecznie chciał zagrać w Berlinie na Sylwestra. „Zazwyczaj rezerwujemy tę noc na imprezę”, żartuje Bill. „Ale trudno odmówić, kiedy ma się zagrać przed ponad 500.000 publicznością!

„Dobrze się bawiliśmy”, dodaje. „Nasi przyjaciele i rodzina byli z nami. Po występie totalnie się upiliśmy i bawiliśmy się przez całą noc. Ostatni klub opuściliśmy o 6:30 nad ranem. To zdecydowanie noc godna zapamiętania!

źródło