Koncert:

SOMETHING NEW, BDC, FIA, LWLYB, DOTS, THGNS, BETTER, CCS, WFU, RRR, SCHWARZ, EASY, GGAG, AUTOMATIC, AYAWA, WI, DDM, SB
Kliknij w tytuł piosenki, aby obejrzeć video

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Meet & Greet:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Pytania i odpowiedzi:

Padło pytanie, czy członkowie zespołu mają jakiekolwiek obawy. Odpowiedzieli, że nie mają jakichś specjalnych obaw, ale strach przed poważnym zachorowaniem jest sporym lękiem, jeśli się nad tym zastanowić. Bill zapytał fanów, kiedy Britney Spears przyjedzie do Niemiec z koncertami. Jedna z dziewcząt odpowiedziała, że szóstego sierpnia. Bill powiedział, że nie będzie mógł przyjechać na ten koncert. Potem inna dziewczyna powiedziała, że Britney wystąpi w Antwerpii 15 sierpnia. Wokalista zapytał tę dziewczynę, czy pójdzie na koncert Britney. W trakcie spotkania zadzwonił telefon Toma, fani spytali kto to był i wszyscy się roześmiali.
Bill powiedział, że nic więcej nie będzie obiecywał, ponieważ nie chce żadnych agresywnych wiadomości na swoim Instagramie. Ktoś zapytał, jakie jest najpiękniejsze miasto spośród tych, w których byli – Bill: Meksyk i Nowy Jork (podoba mu się styl życia, ludzie i architektura). Tom: Los Angeles (gdzie mieszka). Georg: Paryż. Gustav: Magdeburg (śmiał się i był z siebie dumny).
Padła propozycja zorganizowania trasy „Best of”, aby fani mogli głosować i wybierać piosenki. Zespół nie był szczególnie zainteresowany tym pomysłem. Tom zauważył, że chciałby włączyć piosenkę „Wenn nichts mehr geht” w show w ramach takiej trasy, ale Bill nie chce. Bill stwierdził, że fani będą musieli wybrać między trasą promującą nowy album a trasą „Best of”. Wokalista powiedział, że grupa podpisuje nową umowę w poniedziałek (23 kwietnia 2018 r.). Nie wymieniono żadnych szczegółów, nazwisk, nazw. Zespół pracuje nad nowymi utworami. Tom powiedział, że lubi herbatę matcha (japońską zieloną herbatę w proszku). Jego brat powiedział: „Co to znowu?” Tom zaczął wyjaśniać: „To taki zielony napój, bardzo smaczny”. Pod koniec spotkania zaczęli rozmawiać o piłce nożnej. W pewnym momencie Bill powiedział: „Czy możemy zacząć robić zdjęcie?” Naprawdę się nudził.