Koncert:

SOMETHING NEW, BDC, FIA, LWLYB, DOTS, THGNS, BETTER, CCS, WFU, RRR, SCHWARZ, EASY, GGAG, AUTOMATIC, AYAWA, WI, DDM, SB

+ zakończenie koncertu – video
Kliknij w tytuł piosenki, aby obejrzeć video

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Meet & Greet:

image host image host image host image host

Więcej – TUTAJ

Pytania i odpowiedzi:

Na pytanie fanki o to, jak brzmi język rosyjski dla chłopaków, Bill odpowiedział, że jest zły, a Tom dodał: zły jak Bill; ponadto młodszy z bliźniaków uważa, że rosyjski brzmi podobnie do niemieckiego i dodał, że podoba mu się ten akcent, mają go jego dwie najlepsze przyjaciółki, Natalie Franz i Natalia Gruner. On sam ma problemy z tym językiem, fanka dopytała, czy chodzi o dźwięk [р] (polskie „er” – przyp. tłum), wokalista potwierdził, a jego brat dodał, że Bill wciąż nie wie, jak wymówić tę głoskę.
Tom został zapytany, jakich programów używa do przetwarzania muzyki, odpowiedział, że używa programu Logic. Jedno z pytań dotyczyło tego, czy Tom używa Instagrama do śledzenia wiadomości, a on odpowiedział, że nie używa zarówno Instagrama, jak i żadnych innych sieci społecznościowych. Bill z dumą dodał, że Tom obserwuje na Instagramie tylko jego.
Gitarzysta został zapytany, czy planuje wystartować z jakimś własnym projektem, żartował, że na pewno wszyscy z niecierpliwością go oczekują i wie, że cały świat na to czeka (żadnego nie zapowiedział, rzucił to tylko w ramach rozmowy z fanami), Georg powiedział: być może, nie jestem pewien.
Na pytanie, czy teraz są szczęśliwi, Tom odpowiedział, że oczywiście, ponieważ jego rodzina żyje i ma się dobrze, jest otoczony przez dobrych ludzi i robi to co kocha. Padło pytanie, co radykalnie zmieniło życie chłopaków, Tom odpowiedział oczywiście, że sam zespół, poznanie pewnych osób i fakt, że przygarnął swojego psa.
Bill został zapytany, czy uprawia seks bez prezerwatywy, odpowiedział, że obstaje wyłącznie przy bezpiecznym seksie, ponieważ nigdy nie można być pewnym partnera. Jedno z pytań dotyczyło tego, czy Bill wierzy w istnienie lepszego świata, opisanego w kawałku Johna Lennona „Imagine”, odpowiedział, że jest to mało prawdopodobne, ponieważ do tego Ziemia musiałaby zostać „oczyszczona” ze wszystkich złych rzeczy. Ktoś zadał pytanie, czy chłopcy nie myśleli o zorganizowaniu trasy Best of, Tom odpowiedział, że Dream Machine jest ich osobistą wersją Best of.
Ktoś spośród fanów zapytał, czy chłopaki są wdzięczni byłym producentom, mimo że wielokrotnie powtarzali, iż są rozczarowani swoimi działaniami, Tom powiedział, że są im niewątpliwie wdzięczni, ponieważ to, czego go nauczyli, uczyniło go dobrym producentem, ale ich działania i upodobania nie pokrywają się z planami grupy. Bill przyznał, że był bardzo przygnębionym nastolatkiem o nastrojach depresyjnych, a to wpłynęło na ich wczesną twórczość. Na pytanie, co inspiruje chłopaków do tworzenia muzyki, wokalista odpowiedział, że koncerty, festiwale, oglądanie filmów. Padło pytanie, czy chcą nagrać współpracę z jakimś raperem, Bill przyznał, że nie jest fanem tego muzycznego kierunku i że chciałby nagrać wspólny utwór z Britney Spears.
Na pytanie o ulubione potrawy bliźniacy i Georg (wszyscy trzej wegetarianie), odpowiedzieli:
Georg: Halloumi (ser z mieszanki koziego i owczego mleka).
Bill: Wegetariańskie kiełbaski – gotujemy je u Toma w domu i jemy z czerwoną kapustą i ziemniakami.
Tom: Czasami chodzimy do restauracji typu fast food, kupujemy hamburgery i zastępujemy kotlety cielęce wegetariańskimi.
Jedna z fanek powiedziała, że niedawno odkryła Drake’a i jego muzykę, a gitarzysta stwierdził, że jest on świetnym muzykiem. Bill został zapytany jaki jest według niego najgorszy tekst na podryw, odpowiedział, że „gdzieś już cię kiedyś widziałem”, albo „przypomnij mi, jak masz na imię?”, sam woli usłyszeć po prostu „hej, bardzo mi się podobasz, miło cię poznać!”
Padło pytanie, w jaki sposób kontrolują swoje emocje, Bill powiedział, że pomocne okazały się lata szkolne oraz początek ich kariery, ponieważ nauczył się nie pokazywać emocji publicznie, ukrywać je i kontrolować. Na pytanie, czy członkowie zespołu mają jakieś złe nawyki poza paleniem i piciem alkoholu Bill opowiedział, że będzie to szkodliwe jedzenie i niechodzenie na siłownię. Bill stwierdził, że tak długo, jak prasa i wtajemniczeni nie dostarczają jasnych dowodów winy aktora Kevina Spacey’ego, on nie uwierzy w ich doniesienia i wciąż będzie uważał go za piękną, utalentowaną osobę i nadal będzie z przyjemnością oglądał jego filmy. Wokalista uwielbia serial „House of Cards” i jest mu bardzo przykro, że Spacey nie będzie grał w nowym sezonie.
Ktoś zapytał chłopaków, jakiego rodzaju pytania nikt nigdy im nie zadał, a na jakie chcieliby odpowiedzieć, Tom odparł: „Chciałbym zapytać Toma, dlaczego jest taki wspaniały i jak taki wielki talent może w nim zmieścić!” Bill został zapytany, o co zapytałby Britney Spears, gdyby był na jej Meet & Greet, on odpowiedział, że prawdopodobnie nie zadawałby pytań, a po prostu siedział i myślał: „jesteś niesamowita, jestem twoim największym fanem!” Jeśli Bill musiał wybrać dowolną markę, której rzeczy musiałby nosić do końca życia, nie mógłby wybrać jednej, bo zawsze łączy rzeczy różnych projektantów, przyznał, że w jego szafie można znaleźć rzeczy niemal wszystkich popularnych marek: od Gucci i Diora po ciuchy projektantów z Los Angeles, ale jednak jego najukochańszy projektant to Yves Saint Laurent.
Młodszy z bliźniaków przyznał, że wciąż marzy o małżeństwie, ale nie zapowiada się na to, żeby w najbliższej przyszłości ten sen miał się ziścić. Na pytanie, jakie cechy powinna mieć druga połówka Billa, wokalista odpowiedział, że najważniejsze jest silne połączenie, więź z drugą osobą oraz wzajemny pociąg i atrakcyjność. Ważne jest również, aby on i jego partner pozostawali we wzajemnym podziwie i zachwycie. Jedna z fanek zapytała, jakie cechy podobają się członkom zespołu, a które natomiast odpychają, Bill powiedział, że dla niego bardzo ważne są zadbane dłonie i paznokcie, a także uśmiech i poczucie humoru (sam lubi czarny humor), ponadto nie może znieść kłamstwa i nieuczciwości. Zażartował, że na pewno będzie odpychała go osoba wyglądająca jak Georg.
Kiedy jedna z fanek kichnęła, Georg powiedział jej „na zdrowie”, inna dała Billowi breloczek z Pumbą. Tom dotknął kolana Billa, by zwrócić na siebie jego uwagę, a ten podał mu pomadkę ochronną. Tom jej użył.