DATY DLA AMERYKI ŁACIŃSKIEJ

Jesteśmy bardzo podekscytowani ogłoszeniem nadchodzących dat koncertów w halach w Ameryce Łacińskiej!
Bilety do kupienia pojawią się w ciągu najbliższych paru dni, będziemy Was o tym informować i do zobaczenia!
Pakiety VIP będą w sprzedaży od jutra… Bądźcie czujni!


25.08.2015 – Buenos Aires, Argentyna – Luna Park
28.08.2015 – Sao Paulo, Brazylia – Citibank Hall
30.08.2015 – Santiago, Chile – Caupolican Theatre
01.09.2015 – Meksyk, MX – Pepsi Center WTC
02.09.2015 – Guadalajara, MX – Auditorio Telmex
03.09.2015 – Monterrey, MX – Auditorio Banamex

…więcej krajów wkrótce!


Pakiety VIP:

Dancing In The Dark (70$ = ok. 260 zł): próba zespołu przed koncertem, pamiątkowy laminat VIP, osobisty konsjerż AIW. Pakiet nie zawiera biletu na koncert.

Backstage Exclusive (150$ = ok 570 zł): zwiedzanie kulis z konsjerżem AIW przed koncertem, spotkanie z członkami ekipy Tokio Hotel i poznanie sekretów z backstage’u, grupowe zdjęcie z jednym członkiem zespołu, próba zespołu przed koncertem, pamiątkowy laminat VIP, osobisty konsjerż AIW. Pakiet nie zawiera biletu na koncert.

Love Who Loves You Back (170$ = ok. 640 zł): Meet&Greet z zespołem przed koncertem z pytaniami i odpowiedziami, profesjonalne zdjęcie z zespołem, wcześniejsze wejście do klubu, pamiątkowy laminat VIP, świecące rękawiczki LED, świecące bransoletki, osobisty konsjerż AIW. Pakiet nie zawiera biletu na koncert.

Great Day (220$ = ok. 830 zł): Meet&Greet z zespołem po koncercie z pytaniami i odpowiedziami, profesjonalne zdjęcie z zespołem, selfie wykonane własnym telefonem, wcześniejsze wejście do klubu, limitowany plakat z autografami członków zespołu, pamiątkowy laminat VIP, świecące rękawiczki LED, świecące bransoletki, osobisty konsjerż AIW. Pakiet nie zawiera biletu na koncert.

Feel It All (1720$ = ok. 6400 zł): próba zespołu przed koncertem, możliwość posłuchania z przyjacielem akustycznej piosenki wykonanej przez zespół w garderobie, występ z Billem na scenie, Meet&Greet z zespołem po koncercie z pytaniami i odpowiedziami, profesjonalne zdjęcie z zespołem, selfie wykonane własnym telefonem, wcześniejsze wejście do klubu, pamiątkowy laminat VIP, świecące rękawiczki LED, świecące bransoletki, limitowany plakat podpisany przez każdego członka zespołu, osobisty konsjerż AIW. Pakiet nie zawiera biletu na koncert. Jest to jednak pakiet dla dwóch osób.

Pakiety do kupienia tutaj.